Dahua Technology


dahua logoSpolečnost Dahua Technology patří celosvětově mezi největší výrobce bezpečnostních systémů, v rámci výroby kamerových systémů zaujímá dokonce 2. příčku. Zaměstnává více než 10 000 pracovníků, z nichž 5 000 tvoří pracovníci v oddělení výzkumu a vývoje. Zhruba 10 % ročního zisku je investováno do inovací a vývoje nových technologií. O této skutečnosti svědčí také fakt, že do roku 2016 si společnost Dahua Technology nechala zaregistrovat řadu patentů, jejichž počet přesáhl 800.  Díky široké síti distributorů působících napříč kontinenty ve více než 180 zemí světa se řadí mezi světové lídry v oblasti bezpečnostního průmyslu.

Portfolio produktů Dahua Technology zahrnuje širokou škálu bezpečnostních systémů v různých úrovních zabezpečení a velikosti dané aplikace. Tyto výrobky vynikají svou vysokou mírou spolehlivosti, moderním designem a výborným poměrem cena/výkon. Veškeré produktové řady procházejí neustálou inovací a vylepšováním parametrů při současném zachování příznivé ceny.

Společnost Dahua Technology je primárně zaměřena na vývoj a výrobu komplexních řešení kamerových systémů pro veškerý typy aplikací od kamerového dohledu menších soukromých a komerčních objektů, až po složité a rozsáhlé aplikace zahrnující městské video dohledové systémy, ochranu průmyslových objektů, monitorování a řízení dopravy a objektů kritické infrastruktury. Co se týče použitých technologií, dostupné jsou moderní produkty využívající přenos v rámci IP protokolu, analogové systémy ve vysokém rozlišení (HDCVI) či špičkové termokamery a průmyslové kamery určené pro strojové vidění. Nejedná se přitom jen o hardware, ale současně i potřebné softwarové vybavení.

V posledních několika letech rozšířila společnost Dahua Technology portfolio výrobků a produkty určené například pro inteligentní budovy, jako jsou komunikační systémy pro přenos vide a zvuku a systémy kontroly a řízení vstupu.

Výrobky Dahua Technology tvoří komplexní end-to-en řešení zabezpečení všech typů soukromých, komerčních, průmyslových i veřejných aplikací s důrazem na otevřenost a integrovatelnost systému, vysokou kvalitu, spolehlivost a cenovou dostupnost.

 

 

000

Služby zákazníkům

 • Podpora a školení
  Podpora a školení Podpora Nabízí našim partnerům a zákazníkům možnost kdykoliv se obrátit na technického inženýra, prostřednictvím kontaktního formuláře. Dotázat se na informace týkající se produktových školení.
 • Servisní činnost
  Servisní činnost V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Montáže
  Montáže Našim zákazníkům dodáváme komplexní a systémová řešení včetně servisní činnosti v oblasti dodávek, montáže a servisu.Hlavním úkolem je každodenní zlepšování zákaznického servisu a technické podpory.…
 • Projekce - Engineering
  Projekce - Engineering V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Odborné konzultace
  Odborné konzultace Představujeme servis, který poskytujeme registrovaným zákazníkům ať už prostřednictvím moderní elektronické komunikace nebo prostřednictvím osobního jednání za pomocí týmu odborných pracovníků.Tito jsou školeni a vybavováni…

logo safe 2017 139
Nejmodernější technologie a profesionální přístup, atraktivní podmínky spolupráce. Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře nebo navštivte naše showroom:
Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov, Česká republika.
Otvírací hodiny:
pondělí - pátek
8.00 - 16.00

Fakturační údaje

SAFE HOME europe s.r.o.
Včelín 148/42, Bochoř
750 02 Přerov

IČ: 28597991
DIČ: CZ 28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169

Zásady ochrany osobních údajů

Bankovní spojení

Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu:231681798/5500

Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP

Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov