Velkoobchod

V rámci velkoobchodní činnosti v oblasti bezpečnostních a dalších elektronických systémů určených k zajištění komerčních budov i rezidenčních objektů nabízí naše společnost ucelený sortiment výrobků.

Zajišťujeme expedici zboží ze skladových zásob vlastní dostupnosti, vždy vykrývající aktuální poptávanou kapacitu našich odběratelů s patřičnou rezervou několika měsíců, garantující plynulé zásobování a odbavení objednávek v celé šíři nabízeného sortimentu.

Námi nabízený sortiment zboží zahrnuje kvalitní značkové výrobky renomovaných výrobců s oblasti EZS (PZTS), ADS, CCTV a ONVS, EPS, přístupových systémů, obvodové ochrany a domovních systémů.

Produktové portfólio komplexně vykrývá možnost řešení realizace oblasti projektů od malých rezidenčních objektů až po komplexní integrované systémy zaměřené na náročné a sofistikované aplikace.

Náš tým odborných pracovníků je nápomocen našim odběratelům v oblastech zpracování cenových nabídek, návrhů řešení jednotlivých systémů s důrazem na adekvátní výběr nejlepšího řešení a s ohledem na ekonomickou náročnost investice a následného provozu aplikovaného systému.

Registrovaným partnerům je rovněž k dispozici technická i produktová podpora nebo organizace různých druhů odborných či produktových školení.

 

 

safe home spoluprace b2b

 

 

 

 

 

Služby zákazníkům

 • Podpora a školení
  Podpora a školení Podpora Nabízí našim partnerům a zákazníkům možnost kdykoliv se obrátit na technického inženýra, prostřednictvím kontaktního formuláře. Dotázat se na informace týkající se produktových školení.
 • Servisní činnost
  Servisní činnost V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Montáže
  Montáže Našim zákazníkům dodáváme komplexní a systémová řešení včetně servisní činnosti v oblasti dodávek, montáže a servisu.Hlavním úkolem je každodenní zlepšování zákaznického servisu a technické podpory.…
 • Projekce - Engineering
  Projekce - Engineering V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Odborné konzultace
  Odborné konzultace Představujeme servis, který poskytujeme registrovaným zákazníkům ať už prostřednictvím moderní elektronické komunikace nebo prostřednictvím osobního jednání za pomocí týmu odborných pracovníků.Tito jsou školeni a vybavováni…

logo safe 2017 139
Nejmodernější technologie a profesionální přístup, atraktivní podmínky spolupráce. Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře nebo navštivte naše showroom:
Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov, Česká republika.
Otvírací hodiny:
pondělí - pátek
8.00 - 16.00

Fakturační údaje

SAFE HOME europe s.r.o.
Včelín 148/42, Bochoř
750 02 Přerov

IČ: 28597991
DIČ: CZ 28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169

Zásady ochrany osobních údajů

Bankovní spojení

Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu:231681798/5500

Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP

Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov