Paradox Security Systems


Paradox LogoKanadská společnost Paradox Security System patří již od svého založení v roce 1989 mezi přední světové výrobce zabezpečovacích systémů. Vývoj a výroba byla v počátcích zaměřena především na detektory pohybu, které díky své funkčnosti, spolehlivosti a kvalitě zpracování velmi rychle zaznamenaly značný ohlas.
Dalším milníkem bylo v roce 1996 uvedení produktové řady Digiplex, která vynikala snadno škálovatelnou 4-vodičovou sběrnicí se šifrovanou komunikací. O pár let později v roce 2001 rozšířila společnost Paradox svůj sortiment výrobků o bezdrátové komponenty série Magellan.
V roce 2007 došlo k přepracování komponentů pro nové platformy zahrnující produktové série Spectra, Magellan a EVO a rozšíření sortimentu o komunikační moduly využívající GSM a IP sítě a komponenty se snadno aktualizovatelným firmware přímo v místě instalace.

paradox ustrednaV současné době portfolio produktů Paradox Security Systems zahrnuje:

 • Ústředny
 • Detektory
 • Klávesnice a další ovládací prvky
 • Rozšiřující moduly
 • Komunikátory
 • Signalizační prvky
 • Čtečky přístupových karet a čipů
 • Příslušenství

Hlavním posláním společnost Paradox Security Systems je kromě výroby inovativních a vysoce kvalitních produktů, také budování silných vztahů mezi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli na základě jejich přání a spokojenosti. Výrobky Paradox Security Systems jsou prodávány ve více než 100 zemích světa v rámci široké sítě loajálních distributorů, z nichž 90 % se společností úzce spolupracuje již od počátku jejího vzniku v 80. letech.

Paradox Security Systems každoročně investuje nemalé finanční prostředky do oddělení výzkumu a vývoje. Jen tak je možné neustále zdokonalovat své výrobky a flexibilně je přizpůsobovat měnícím se trendům a technologiím v oblasti zabezpečovacích systémů. Důraz u produktů Paradox Security Systems je kromě inovací a snadného použití kladen také na estetičnost a líbivý design.

Zabezpečovací systémy Paradox Security Systems jsou vhodné pro široké spektrum aplikací od zabezpečení malých a středních objektů až po ty rozsáhlejší zahrnující průmyslové areály a veřejné instituce, jako jsou úřady, banky či zdravotnická zařízení.

 

 

 

000

Služby zákazníkům

 • Podpora a školení
  Podpora a školení Podpora Nabízí našim partnerům a zákazníkům možnost kdykoliv se obrátit na technického inženýra, prostřednictvím kontaktního formuláře. Dotázat se na informace týkající se produktových školení.
 • Servisní činnost
  Servisní činnost V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Montáže
  Montáže Našim zákazníkům dodáváme komplexní a systémová řešení včetně servisní činnosti v oblasti dodávek, montáže a servisu.Hlavním úkolem je každodenní zlepšování zákaznického servisu a technické podpory.…
 • Projekce - Engineering
  Projekce - Engineering V navržených projektech klademe maximální důraz na komplexní zabezpečení objektů a budov pro ochranu života, zdraví a majetku s ohledem na dopad životního prostředí ve…
 • Odborné konzultace
  Odborné konzultace Představujeme servis, který poskytujeme registrovaným zákazníkům ať už prostřednictvím moderní elektronické komunikace nebo prostřednictvím osobního jednání za pomocí týmu odborných pracovníků.Tito jsou školeni a vybavováni…

logo safe 2017 139
Nejmodernější technologie a profesionální přístup, atraktivní podmínky spolupráce. Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře nebo navštivte naše showroom:
Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov, Česká republika.
Otvírací hodiny:
pondělí - pátek
8.00 - 16.00

Fakturační údaje

SAFE HOME europe s.r.o.
Včelín 148/42, Bochoř
750 02 Přerov

IČ: 28597991
DIČ: CZ 28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169

Zásady ochrany osobních údajů

Bankovní spojení

Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu:231681798/5500

Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP

Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov