Česká společnost SAFE HOME europe vznikla v roce 2009 a rychle se stala lídrem v oblasti dodávek bezpečnostních produktů a technologií.

Jako obchodní firma patří v současné době mezi významné dodavatele bezpečnostních systémů se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci systémů a technologií jak pro domácí, tak komerční využití a je mateřskou společností obchodního uskupení pěti dceřiných společností.

Korporace se zabývá především velkoobchodním prodejem zboží z kategorie bezpečnostních produktů, elektronických a mechanických zábranných systémů, poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.
V dnešní době korporace působí hned na několika významných světových trzích.

Díky propracovanému marketingu, širokému portfoliu nabízených produktů renomovaných výrobců a přijatelným cenám jsme schopni nabízet své produkty nejen specializovaným velkoobchodům, ale i v jiných prodejních kanálech, které jsou otevřené široké veřejnosti.

Společnost SAFE HOME europe je zástupcem a distributorem UTC Frie & Security a United Fire & Security pro Českou a Slovenskou republiku.

Je předním výhradním dovozcem a distributorem značek Kidde, FireAngel, FirstAlert, Gas Safe Europe, SAFE, Radal, Master Lock, Power Flash, Paradox, Veria, Dahua a dalších leaderů bezpečnostního průmyslu.

Již po dlouhou řadu let jsme zavedenou a stabilní společností se silným postavením na trhu v oblasti bezpečnostních systémů a technologií.

Rozvoj87%
Projektování75%
Řízení a management90%
Marketing60%

Velkoobchod

Přední a výhradní dovozce značek Kidde, Kidde Safety Ltd., SAFE, FireAngel, FirstAlert, Autronica, VERIA, Detectagas a dalších leaderů bezpečnostního průmyslu. Produkty distribujeme jak do velkoobchodní, tak i maloobchodní sítě, a to jek prostřednictvím distributorů tak partnerských montážních firem. Tuto síť aktivních zákazníků neustále budujeme a rozvíjíme nejen na území České a Slovenské republiky, ale i v zahraničí. Nabídka společnosti obsahuje více než 1000 aktivních položek.

Námi distribuované zboží je známé především svými výjimečnými kvalitativními charakteristikami, mezi které patří hi-tech technologie, moderní design, zabezpečení profesionálního servisu a služeb včetně 24 hodinové technické podpory.
V portfóliu společnosti rovněž nabízíme služby z oblasti projekce, montáže požární detekce, potlačení a hašení požáru s komplexní řadou systémových řešení bezpečnostního charakteru včetně následného servisu a technické podpory. V rámci České i Slovenské republiky naše společnost neustále buduje a rozvíjí síť aktivních zákazníků z řad velkoobchodů, řetězců, maloobchodních prodejen a montážních firem. Servis zákazníkům poskytujeme ať už prostřednictvím moderní elektronické komunikace nebo prostřednictvím osobního jednání za pomocí týmu obchodních zástupců, kteří jsou vybavováni moderními technologiemi, potřebnými materiály, certifikáty dodávaných produktů a obrazovou fotodokumentací.

Kvalita produktů a servis na prvním místě

Všem svým zákazníkům poskytujeme komplexní péči a technickou podporu. Našim obchodním partnerům nabízíme možnost spolupráce přes různé prodejní kanály.
O své klienty se starají proškolení obchodních zástupci, kteří se věnují individuálním požadavkům zákazníků a poskytují obchodně - technické poradenství.
Dlouhodobě sledujeme novinky a trendy v oblasti zabezpečení. Pečlivě vybíráme a do portfolia produktů zařazujeme nejnovější výrobky a sofistikované technologie ve snaze nabídnout zákazníkům ta nejlepší řešení na aktuální poptávku a uspokojení všech jejich potřeb a požadavků.

Kvalita

V naší nabídce naleznete pouze produkty vysoké kvality, vybraných renomovaných výrobců
a značek.

Standard

Dle charakteru splňují výrobky požadované standardy EU, včetně CE nebo norem ČSN, STN, EN

Komfort

Vybírejte zboží v pohodlí své kanceláře. Přehledný a ucelený výběr produktů pro registrované firemní zákazníky na B2B webu.

Marketing

Logisticky zpracovaný postup od objednávky až po samotné doručení zboží.

Přeprava

Rychlé nebo expresní doručení zboží zákazníkům prostřednictvím vybraných kurýrních služeb jak po ČR tak zahraničí.

Doručení

Vaši objednávku dodáme až k vašim dveřím. Většina zboží skladem a na doručení do druhého pracovního dne.

Kidde HomeProtect - nové řady detektorů

Kidde představuje hlásiče požáru s dlouhou životností a specifickým řešením pro konkrétní rozmístění.
Na otázku „Jaký hlásič požáru bych si měl pořídit do dané místnosti?“ nyní existuje jednoduchá odpověď: hlásič požáru Kidde - řady Home Protect.

Instalace hlásiče kouře či detektoru CO.

Jednoduchý návod pro instalaci hlásiče kouře nebo detektoru oxidu uhelnatého. Základem je vybavit svůj domov těmi správnými bezpečnostními výrobky. Potřebujete-li pomoc při rozhodování, jaké požárně-bezpečnostní výrobky do své domácnosti potřebujete, kontaktujte zákaznickou podporu +420 581 222 262 pro další informace.

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

logo safe 2017 139
Nejmodernější technologie a profesionální přístup, atraktivní podmínky spolupráce. Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře nebo navštivte naše showroom:
Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov, Česká republika.
Otvírací hodiny:
pondělí - pátek
8.00 - 16.00

Fakturační údaje

SAFE HOME europe s.r.o.
Včelín 148/42, Bochoř
750 02 Přerov

IČ: 28597991
DIČ: CZ 28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169

Zásady ochrany osobních údajů

Bankovní spojení

Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu:231681798/5500

Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP

Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov