Velkoobchod

Velkoobchodní činnost

 

V rámci velkoobchodní činnosti v oblasti bezpečnostních a dalších elektronických systémů určených k zajištění komerčních budov i rezidenčních objektů nabízí naše společnost ucelený sortiment výrobků.

Zajišťujeme expedici zboží ze skladových zásob vlastní dostupnosti, vždy vykrývající aktuální poptávanou kapacitu našich odběratelů s patřičnou rezervou několika měsíců, garantující plynulé zásobování a odbavení objednávek v celé šíři nabízeného sortimentu.

Námi nabízený sortiment zboží zahrnuje kvalitní značkové výrobky renomovaných výrobců s oblasti EZS (PZTS), ADS, CCTV a ONVS, EPS, přístupových systémů, obvodové ochrany a domovních systémů.

Produktové portfólio komplexně vykrývá možnost řešení realizace oblasti projektů od malých rezidenčních objektů až po komplexní integrované systémy zaměřené na náročné a sofistikované aplikace.

Náš tým odborných pracovníků je nápomocen našim odběratelům v oblastech zpracování cenových nabídek, návrhů řešení jednotlivých systémů s důrazem na adekvátní výběr nejlepšího řešení a s ohledem na ekonomickou náročnost investice a následného provozu aplikovaného systému.

Registrovaným partnerům je rovněž k dispozici technická i produktová podpora nebo organizace různých druhů odborných či produktových školení.

Rychlý kontakt

Pro jakékoliv technické informace, objednávky, návrhy na spolupráci nebo další informace neváhejte využít tento formulář.

Česká společnost SAFE HOME europe vznikla v roce 2009 a rychle se stala lídrem v oblasti dodávek bezpečnostních produktů a technologií.

Kontaktní informace