VÝHRADNÍ DOVOZCE A DISTRIBUTOR

Společnost SAFE HOME europe je zástupcem a distributorem UTC Fire & Security a United Fire & Security pro Českou a Slovenskou republiku.
Je předním výhradním dovozcem a distributorem značek Kidde, FireAngel, FirstAlert, Gas Safe Europe, SAFE, Radal, Master Lock, Power Flash, Paradox, VERIA, Dahua a dalších leaderů bezpečnostního průmyslu.
Již po dlouhou řadu let jsme zavedenou a stabilní společností se silným postavením na trhu v oblasti bezpečnostních systémů a technologií.

veria logVERIA je značkou ryze českého výrobce společnosti VERIA Trade, jenž v současné době patří mezi významné dodavatele bezpečnostních systémů a technologií se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci systémů jak pro domácí, tak komerční využití a je dceřinnou společností korporace SAFE HOME europe. Přináší nová řešení v podobě ekonomicky přijatelných systémů a bezpečnostních technologií, které umožňují zákazníkům lépe chránit své zdraví a majetek. Představuje aktuální trend, moderní design a uživatelský komfort.

Paradox LogoKanadská firma PARADOX Security Systems byla založena v roce 1989 a vypracovala se mezi přední výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou distribucí. Klade velký důraz na vývoj a inovace.  V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce nalezneme vše od jednoduchých čidel a ústředen, až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů.

dahua logoDahua Technology  je předním světovým výrobcem bezpečnostních systémů. Firma má druhý největší světový podíl na trhu a získala dominantní postavení především díky svým výrobkům z oblasti kamerových systémů. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a do vývoje nových technologií a inovací. Řešení Dahua jsou navržena tak, aby byla modulární a tím poskytovala flexibilní možnosti konfigurace.

ajaxAjax je značkou americké společnosti představující novou generaci zabezpečení a „Apple“ v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů. Aktuálně se tento systém prodává ve více než 33 zemích světa a je nejvíce oceňovaným bezdrátovým zabezpečovacím systémem v Evropě. Ve svém základě umožňuje ekonomické zabezpečení objektu. Ajax je sofistikovaným a modulárním systémem pro možnost výstavby nebo integrace do dnes již velmi populárního trendu chytré domácnosti. Jednotlivé produkty Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů a vynikají svým pojetím designového řešení.

bedoBEDO, znamená bezpečnou domácnost a v návaznosti na hardware Ajax avizuje službu určenou pro koncové zákazníky. Nabízí optimalizaci řízení krizových situací a řešení následků mimořádných událostí spojenou s podporou třetích stran a profesionálních složek. Poskytuje možnost okamžité a jednoduché reakce na vznikající situaci a nabízí tak komplexní bezstarostné řešení, které svému uživateli zjednodušuje život.

master lockMaster Lock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock, se kterými se setkávaly doma, v zaměstnání nebo ve škole. Dnes společnost MasterLock přináší novou generaci inovativních řešení v oblasti zabezpečení.

Eques logoEques Technology se sídlem v Šanghaji je předním světovým výrobcem hardwaru a softwaru v oblasti Smart Home bezpečnostních řešení. Za výrobky značky EQUES stojí tým inženýrů a vývojářů s více než desetiletou zkušeností v oblasti výzkumu, vývoje, programování a řízení telekomunikačních technologií M2M modulů.
V současné době je EQUES považována mezi absolutního lídra v oblasti Wi-Fi digitálních dveřních kukátek a má největší podíl na světovém trhu v těchto technologiích.

kidde eshopOd roku 1917 je společnost Kidde Safety z Velké Británie světovou jedničkou v oblasti protipožární ochrany. Po dobu již 100 let se nejen průmysl, armáda, aerolinky a hasiči, ale i jednotliví spotřebitelé spoléhají na detekční a hasicí systémy Kidde s cílem dosáhnout maximální bezpečnosti spojené s požárním rizikem. Firma Kidde klade maximální důraz na spolehlivost a kvalitu svých výrobků, která je podtržena až 10-ti letou zárukou.

fireangel 2FireAngel je synonymem pro nejvyšší stupeň ochrany, kterou moderní technologie mohou zákazníkovi poskytnout. Výrobky této anglické značky vynikají svým  designem, jsou snadno použitelné, nabízí širokou modularitu a vyžadují minimální údržbu. FireAngel jako jeden z mála výrobců požárního zabezpečení nabízí individuální řešení prostřednictvím nekonvenčních prvků požární ochrany určených pro nevidomé, slabozraké, osoby s poruchou sluchu nebo seniory.

logo safe pngZnačka SAFE byla založena v roce 2010 a je prodejní značkou  společnosti SAFE HOME europe, která sídlí v České republice. Jejím primárním cílem je distribuce požárních bezpečnostních produktů pro Českou a Slovenskou republiku, kde má své přímé obchodní zastoupení. Technologie pod značkou SAFE je postavena převážně na platformě výrobků, které se přímo ve výrobě dále modifikují a upravují, aby lépe splňovaly požadavky evropského trhu a jeho zákazníků.

fireproSpolečnost FirePro patří ke světové špičce v oblasti systémů potlačení požáru. Její produkty úspěšně chrání životy i majetek ve více něž 110 zemích světa a jsou používány v široké škále průmyslových aplikací, u kterých je vysoké riziko požáru, či výbuchu. Fire Pro to je hasicí systém k potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Systémy Fire Pro využívají nejnovější generaci patentované sloučeniny FPC. Po aktivaci se pevná sloučenina FPC přemění na rychle se rozvíjející a extrémně účinný kondenzovaný aerosol s mimořádnými hasicími účinky.

logo gassafeGas Safe Europe je dynamicky rostoucí společností z Velké Británie působící zejména v Evropě a Severní Americe. Jedná se o výrobce certifikovaných testovacích látek určených ke kontrole prvků autonomní detekce a signalizace - ADS (hlásičů požáru a detektorů oxidu uhelnatého) chráněných mezinárodními patenty. Produkty Gas Safe Europe jsou ve své kategorii výjimečným řešením potřeb spojených
s testováním systémů ADS i EPS a jsou velmi inovativní.

logoSvětla Power Flash jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům. Systém byl navržen za účelem zvýšení bezpečnosti jako záchranný signalizační a světelný prostředek a nástroj pro krizové řízení dopravy či v mimořádných událostech. Výstražná světla plní funkci majáku, za účelem označení dopravních nehod, služebních vozů, v nouzi, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizací, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření a ohrazení prostor, vytyčení ploch, tras atd.

radal logo 2016Radal Technology je jedinou společností, která vyvinula a vyrábí sofistikované řešení mezinárodně aplikovatelného detekčního systému zaměřeného na jednoduchou a účinnou kontrolu dodržování zákazu kouření. Systém nabízí ucelenou řadu detektorů a komponentů, včetně optického a akustického upozornění. Monitoring prostor 24 hodin denně, 7 dní  v týdnu, 365 dní v roce. Informační hlasové varování návštěvníků a zaměstnanců o signalizaci protikuřáckého kontrolního systému.

logo safe 2017 139
Nejmodernější technologie a profesionální přístup, atraktivní podmínky spolupráce. Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře nebo navštivte naše showroom:
Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov, Česká republika.
Otvírací hodiny:
pondělí - pátek
8.00 - 16.00

Fakturační údaje

SAFE HOME europe s.r.o.
Včelín 148/42, Bochoř
750 02 Přerov

IČ: 28597991
DIČ: CZ 28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169

Zásady ochrany osobních údajů

Bankovní spojení

Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu:231681798/5500

Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP

Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov